O nás
GlamL® studio Lucie Trnková

Zdokonalujeme detaily, které činí ženu sebevědomou.

Studio krásy a estetiky GlamL „kouzelné L“ nabízí svým klientům příjemné a luxusní prostředí, velký výběr služeb od hlavy až k patě a individuální přístup prověřený mnohaletou praxí a zkušenostmi. Náš profesionální tým společně s patronkou studia modelkou a herečkou Lucií Trnkovou se o vás stará už od roku 2006.
Pracujeme pouze s kvalitními značkami a používáme nejnovější technologie a profesionální přístroje. Sledujeme nejmodernější trendy v oblasti kosmetologie.
Nabízíme vám kadeřnické služby a prodlužování vlasů se značkami Schwarzkopf, Alterna a Trinity , prodlužování řas nejlepší firmou na trhu XtremeLashes.
Výraznou část našeho studia tvoří přístrojové vybavení na korektivní a estetickou kosmetologii - léčba akné, odstranění pigmentových skvrn, bezbolestná trvalá depilace celého těla, odstranění rozšířených žilek a jizev, celkové omlazení a lifting obličeje, mikrojehličky, chemické peelingy, radiofrekvence, mezoterapie a další. Ke všem ošetřením nabízíme krémy a séra každé pleti na míru speciálně jen pro vás.
Nezapomínáme ani na péči o ruce (manikúra, gelo-lak) a především o nohy, kde provádíme úžasnou Švýcarskou pedikúru, která se právem řadí mezi nejbezpečnější a nejúčinnější pedikúry dneška.
A v neposlední řadě nabízíme pomoc v boji s nadbytečným tukem a celulitidou pomocí ultrazvukové liposukce francouzským přístrojem US2A, lymfodrenáže.
Objednat se můžete též na společenské, plesové a svatební líčení a účesy nebo zažít den D s proměnou vizáže a profesionálním fotografem.
www.iswwatches.com
Těšíme se na vás. http://sonna.com.ua

https://ap-royal-oak-offshore.zestyglass.com/

pujcky na smenku kadan pujcky od soukromnika ceske budejovice hypotecni uver ze stavebniho sporeni online pujcky Fulnek nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcky bez registru online Kostelec nad Labem jak vydelat penize pres pc nebankovni pujcka na koupi nemovitosti pujcky vlachovo brezi pujcky novy Saldorf