Služby
GlamL® studio Lucie Trnková

Prodlužování řas

Xtreme Lashes® exklusivne v GlamL studiu od roku 2006, Váš sen mít dlouhé, husté, neodolatelné, ale přitom k nerozeznání přirozené řasy.     

Více o této službě

Kadeřnictví

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví, aplikace keratinu ultrazvukem, svatební a společenské účesy. Sledujeme nejnovější trendy. Kvalita za příznivou cenu.

Více o této službě

Kosmetika

Nanotechnologická kosmetická péče o pleť, prodej makeu-pu. Nechte se hýčkat a zkrášlovat pravidelně každý měsíc. Aplikace krému namíchaných Vám na míru dle typu Vaší pokožky.

Více o této službě

Estetická dermatologie

Mikrojehličkování, radiofrekvence, chemický peeling, biodermabraze, laser, fotorejuvenace, odstranění pigmentových skvrn, léčba akné a vyhlazení vrásek. 

Více o této službě

Švýcarská pedikúra

Absolutní špička v oblasti péče o nohy. Bezpečná metoda. Vaše nožky budou pěstěné a hebké po dlouhých 8 týdnů a to za 30 minut!!! Doporučujeme vyzkoušet.

Více o této službě

Ultrazvuková liposukce

Účinné a bezbolestné odstranění celulitidy a přebytečného tuku. Zformujte svou postavu i na místech, které nelze zhubnout cvičením nebo dietami.

Více o této službě

Lymfodrenáže, masáže

Přístrojová lymfodrenáž zmírňuje projevy celulitidy a otoky nohou. Využijte výhodných permanentek a krásných dárkových poukazů na relaxační masáže pro Vaše blízké.

Více o této službě

Líčení

Profesionální líčení exklusivními značkami pro každou příležitost: focení, svatba, ples, večírek či lehké denní líčení.

Více o této službě

Trvalá depilace

Odstranění nežádoucích chloupků nejmodernějším přístrojem je u nás ve studiu rychlé, nebolestivé a velmi účinné. Zbavte se ochlupení jednou pro vždy.

Více o této službě

Péče o ruce

Říká se, že věk je poznat na rukou. Dopřejte jim tak pravidelnou péči v podobě parafínových zábalů, manikúry nebo aplikace gelolaku.

Více o této službě

Prodlužování vlasů

Splníme Vám touhu po dlouhých a hustých vlasech metodami pásků, jednorázových klipů nebo nejmodernější metodou prodlužování ultrazvukem, nejoblíbenější nejen u celebrit.

Více o této službě