Estetická dermatologie - péče o pleť
GlamL® studio Lucie Trnková

Naše GlamL studio je zaměřeno na nejmodernější neinvazivní ošetření pokožky. Nejlepší ceny v okolí.
Na bezplatné konzultace se objednávejte na tel.: +420 728 581 869.

CHEMICKÝ PEELING

Unikátní technologie laboratoří Renophase cílené působí na typ kožního problému a ošetření lze aplikovat celoročně. Chemické peelingy úspěšně provádíme již 8 rokem. Lze u nás kombinovat s ošetřením Radiofrekvence nebo diamantová dermabraze.
- Kératorégulater : léčí akné, seboreu, reguluje dlouhodobě tvorbu kožního mazu.
- Depigmentant : léčba pigmentací různého původu.
- Renew Lift : lifting pleti, zmírnění, odstranění vrásek, ideální pro povadlou pleť.
- Reprogrammation : celková regenerace kůže, určeno pro stresovanou a pleť změněnou menopauzou, též pro pleť po těhotenství/porodu.

Ceny: od 950 Kč – 1500 Kč, lokalita obličej nebo obličej, krk a dekolt, případně jiná postižená místa zejména u akné nebo pigmentací (záda, hrudník, ruce...).

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Pracujeme se specialisty na trhu, nanotechnologickou Genosys. Mikrojehličkování je velmi přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je to metoda vhodná pro všechny typy pleti, a kterýkoliv věk.
Nejšetrnější metoda na světě! Je možná aplikace kmenových buněk, vitamínů, kyseliny hyaluronové a dalších látek přímo na pokožku, které se drobnými kanálky dostanou do hluboké vrstvy kůže a to bez nutnosti vpichu injekční jehlou – mezoterapie!!!
Mikrojehličkování (Mikroneedling) je vhodné:
- stárnutí kůže - zpomaluje nástup procesu stárnutí
- omlazení pokožky - v dekoltu, na obličeji, krku, hřbetech rukou
- zlepšuje elasticitu tvorbou vlastního kolagenu a vyhlazuje jemné linie a vrásky a pory
- na hluboké vrásky - snižuje jejich hloubku
- na jizvy - zlepší vzhled po akné i plastických operacích
- pigmentace – zmírňuje tmavé skvrny
- poškození pokožky sluncem - účinně ji regeneruje

Ceník: 2000 Kč- 4000 Kč za 1 ošetření, velké slevy při zakoupení balíčků! Doba zotavení je velmi krátká (lze i o polední pauze), lehké začervenání do několika hodin zmizí, lze použít make-up.

Po konzultaci s odbornou kosmetičkou bude navrženo individuální ošetřování a případně vhodná kombinace s dalšími procedurami (chemický peeling, biodermabraze, radiofrekvence,...) Konzultace je samozřejmě zdarma.

RADIOFREKVENCE – VYHLAZENÍ PLETI

Termín "face lifting bez skalpelu" je často spojován s různým ošetřením. Skutečně neinvazivní proti-vráskové ošetření pro ženy a muže s prokázaným účinkem je radiofrekvence. V našem GlamL studiu pracujeme s patentovaným přístrojem R-sonic, který v sobě jako jediný kombinuje radiofrekvenci a ultrazvuk.
- je naprosto nebolestivé, ihned po výkonu můžete do práce
- je možné ho provádět i jako preventivní zákrok po 25+
- je vhodné i jako doplňkové ošetřením k jiným druhům ošetření pro zesílení účinku
- má prokázaný a ihned viditelný omlazující účinek
Zvažujete-li vypnutí obličeje a krku naprosto bezbolestnou, nicméně velmi účinnou metodou, je toto ošetření přesně pro Vás. Lze ho kombinovat s mikrojehličkami.

Ceny: od 1550 Kč, lokalita obličej nebo obličej, krk a dekolt, při koupi balíčku více ošetření dostanete výraznou slevu.

VYHLAZENÍ PLETI OČNÍHO OKOLÍ

Pokud chcete skutečně pečovat o oční okolí a předejít tak rychlému stárnutí této nejcitlivější oblasti s nejjemnější pokožkou, nabízíme Vám velmi účinné ošetření vhodné až pro středně hluboké vrásky.
Peptidové ošetření očního okolí s novotvorbou kolagenu patentovaným očním dermaválečkem Genosys, pomůže nejen vráskám, kruhům pod očima, ale též si účinně poradí s váčky pod očima.

Dále je vhodné:
- po laserových výkonech
- po mikrojehličkování
- po plastické operaci víček
- pro ošetření spálené pokožky od slunce

Tip: nejprodávanější produkt nejen v našem studiu, ale u všech plastických chirurgů jsou jednoznačně gelové peptidové polštářky Genosys Eye Cell (1499Kč). Objednejte si u nás na recepci už dnes.

Ceny: od 750 Kč - 1450 Kč, ošetření očního okolí.

PHOTOREJUVENACE – Laserové neinvazivní vyhlazení pleti

Photorejuvenace představuje neinvazivní a bezbolestné ošetření pleti, které dokáže pokožku regenerovat i omladit. Fotorejuvenaci provádíme v GlamL studiu na obličeji, krku a v oblasti dekoltu pomocí pulsního světla. Díky tomu jsou buňky zaktivizovány a je nastartována nová tvorba kolagenu. Pleť je pak vypnutá a získá mladistvý vzhled.
Odstraňte i pigmentové skvrny a další nedokonalosti pleti
Photorejuvenace dokáže rovněž odstranit drobné pigmentové skvrny či žilky a obnovuje pokožku tak, aby byla pevná a zároveň pružná. Dle letitých zkušeností doporučujeme photorejuvenaci opakovat 3krát až 5krát v závislosti na typu pleti. Jednotlivá ošetření by měla mít mezi s sebou odstup vždy zhruba 3 týdny.

Ceny: od 1350 Kč – 2000 Kč, lokalita obličej nebo obličej, krk a dekolt.

BIODERMABRAZE

BIOdermabraze (používáme francouzskou firmu Laboratoire Renophase) stimuluje kožní metabolismus. Aktivizuje proces mikrocirkulace, zlepšuje proces buněčného a tkáňového dýchání. Proces se navenek projeví zjemněním a prokrvením pokožky. Výrazně zlepšuje vzhled pokožky a stahuje rozšířené póry. Velmi oblíbené ošetření mezi klientkami. Okamžitý efekt!

Ceny: od 1350 Kč, lokalita obličej nebo obličej, krk a dekolt.

LÉČBA AKNÉ

Akné patří mezi jedno z nejčastějších kožních onemocnění a nevyhne se nikomu a bohužel se s ním setkáváme čím dál častěji a mnohdy se objevuje i po třicítce.Vytvoříme Vám program na míru – dle rozsahu a stavu pokožky správně zkombinujeme chemický peeling, Photorejuvenaci s Radiofrekvencí či diamantovou dermabrazí.

Ceny: Nutná konzultace s naší odbornou kosmetičkou, zdarma. Cena dle rozsahu a dle Vašich možností bude upravena na míru k Vaši spokojenosti.

ODSTRANĚNÍ PIGMENTOVÝCH SKVRN

Pigmentové skvrny dnes trápí téměř každou ženu. Po bezplatné konzultaci Vám připravíme program přímo pro Vás, aby byl účinný. Můžeme zkombinovat laser, photorejuvenaci, chemický peeling a lokalně i diamantovou dermabrazi. Při výrazném poškození případně i speciální ošetření na bázi mikrojehličkováni. Od nás odejte bez skvrn!!!

Ceny: dle rozsahu skvrn a zvolené metody, lokalita obličejová část, popř. dekolt.

ODSTRANĚNÍ ČERVENÝCH ŽILEK

Červené žilky, pavoučí névy v obličeji neboli kuperóza trápí převážně ženy, ale nevyhýbá se ani mužům. Žilky se mohou objevovat po celém těle, ale nejčastěji jsou viditelné v obličeji a dekoltu. Nejedná se však o popraskané, ale pouze o rozšířené cévy. V našem GlamL studiu je umíme odstranit, rychle a bezbolestně. Doporučíme Vám i vhodné sérum na domácí použití pro urychlení léčby a též jako prevenci.

Ceny: od 350 Kč dle rozsahu a počtu použitých pulsů, lokalita především obličejová část, dekolt a lokálně i nohy.

DIAMANTOVÁ DERMABRAZE

Diamantová mikrodermabraze je moderní neinvazivní metoda omlazení pleti. Zjednodušeně jde o kombinaci velmi jemného mechanického obrušování pomocí speciálních diamantových koncovek. Diamantová mikrodermabraze má detoxikační a liftingový efekt - šetrné hloubkové čištění pleti, vyhlazuje drobné vrásky, stahuje rozšířené póry, sjednocuje barvu, redukuje strie a jizvy. Výsledky jsou opravdu překvapivé!

Ceny: od 550 Kč – 2500 Kč, lokalita obličej, krk a dekolt.

LÉČBA ONYCHOMYKÓZY

Onychomykóza patří mezi dermatofytózy. Jedná se o plísně napadající kůži, vlasy a nehty. Mezi nejčastější mykotická onemocnění kůže patří postižení meziprstí a nehty na nohou. Náš speciální laser působí jako prevence a též odstraňuje již vzniklou nehtovou plíseň.

Ceny: prevence 250 Kč, léčba od 350 Kč – 850 Kč dle rozsahu, lokalita nejčastěji nehty a meziprstí.

ODSTRANĚNÍ JIZEV

Umíme eliminovat, zjemnit a mnohdy plně odstranit jizvy po akné či drobných poranění nebo operacích. Čím dříve k nám přijdete, tím bude účinek výraznější. Kombinujeme ošetření vybrušování diamantovou mikrodermabrazí, radiofrekvenci a photorejuvenaci. Bezbolestné a rychle!

Ceny: konzultace zdarma, dále cena dle velikosti a poštu jizev a zvolené metody, lokalita obličej a celé tělo.

LASEROVÁ EPILACE

Zbavte se nežádoucích chloupků jednou pro vždy.  Více zde....

KOSMETICKÁ PÉČE

Kosmetická v GlamL studiu představuje odborné ošetření a vyčištění pleti.

www.mtowatches.com

 

audemars piguet replica watches

pujcky na smenku kadan pujcky od soukromnika ceske budejovice hypotecni uver ze stavebniho sporeni online pujcky Fulnek nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcky bez registru online Kostelec nad Labem jak vydelat penize pres pc nebankovni pujcka na koupi nemovitosti pujcky vlachovo brezi pujcky novy Saldorf