Kosmetické ošetření pleti
GlamL® studio Lucie Trnková

• Profesionální péče
• Bez zarudlé pokožky
• Rozjasnění pleti a redukce vrásek
• Viditelný efekt ihned

best rolex replica watches

Příjemné a účinné ošetření pleti přímo pro Vás, každému klientovi se v našem GlamL studiu věnuje individuálně a zkonzultujeme s ním jeho přání a potřeby.
Od nás odcházíte odpočatí a se zdravou a zářící pokožkou.
Každé ošetření trvá necelou hodinku, čeká Vás vyhřáté a pohodlné lehátko a krásné prostředí.
Veškerá kosmetická ošetření lze zkombinovat s dermato-kosmetickými procedurami, (viz. estetická dermatologie).

Značky : NANTES – odborná kosmetika spojená s nanotechnologií, KORFF, DIBI, OLOS, Mesoestetic, Germaine de Capucinni

A nezapomínejte!
Pravidelná kosmetická péče zlepší vzhled Vaší pleti!!!

Druhy ošetření:

Kosmetická ošetření pleti obsahují odlíčení a čištění pleti, aplikaci kosmetických přípravků např. čistící masky, koncentráty vitamínů, stimulující séra, speciální pleťová tonika, oční masky, péči na rty, pleťové masky dle typu pleti a samozřejmostí je masáž obličeje a očního okolí.

Kosmetické ošetření hydratační

Hydratační kosmetické ošetření pleti patří mezi nejoblíbenější ošetření, pleť hydratuje, vyčistí a chrání suchá místa před vysoušením a celé ošetření je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pokožky. Hydratační kosmetické ošetření pleti je vhodné pro všechny typy pleti.
Cena 690 Kč

Kosmetické ošetření kolagenové pro zralou pleť a na vrásky

Kosmetické ošetření pleti suché a zralé pleti díky účinkům kolagenu, který tvoří jednu ze základních složek pleti a postupem času se nám z pokožky vytrácí a neobnovuje.
Speciální ošetření Vaši pleť rozzáří a regeneruje a jeho výsledky jsou vidět okamžitě.
Cena 890 Kč

Kosmetické ošetření zaměřené na odstranění vrásek /galvanická žehlička

Ošetření, které účinně omladí pleť bez chirurgického zákroku. Pracuje na principu pozitivního a negativního galvanického proudu. Při žehlení dochází ke štěpení buněk, čímž je podpořena jejich obnova, rozproudí se lymfa, vyčistí a zprůchodní se póry, odstraní se toxiny. Pleť se již po prvním žehlení výrazně omladí a rozzáří. Zároveň dochází ke sjednocení tónu pleti o jeden odstín, zmírní se tmavé kruhy a váčky okolo očí.
Cena 990 Kč

Kosmetické ošetření citlivé a alergické pleti

Na toto ošetření využíváme námi za roky prověřenou a vybranou kombinaci přípravků vhodných pro pokožku citlivou až alergizující. Kosmetické ošetření pleti aktivuje regenerační funkce pleti a podrážděná pokožka opět nabyde svou rovnováhu. Pleť je tak chráněná před vlhkostí a podrážděním.
Cena 890 Kč

Kosmetické ošetření pro smíšenou pleť a regulaci mazu

Příjemné šetření pleti zaměřené na péči o smíšenou pleť, tonizuje a reguluje přebytek mazu mezi mastnými a suchými částmi obličeje v T-zóně. Pečlivě vybrané kosmetické přípravky chrání a hydratují suchá místa. Kosmetické ošetření pleti stimuluje pleť, aby pleť sama omezila a regulovala produkci podkožního mazu. Rozšířené póry se stahují a pleť se stabilizuje.
Cena 790 Kč

https://replica-watch-shop.iostipsandtricks.biz/

Kosmetické ošetření na problematickou aknózní pleť

Ošetření zaměřené na pleť s poruchami produkcí mazu a vývodu mazových žláz. Důsledkem je nerovnoměrná tvorba ochranného filmu, tvorba mazových zátek. Toto ošetření na pleť s akné je doporučováno provádět pravidelně. Díky tomu dochází k redukci nečistot a rychleji se hojí zanícená místa. Dochází k povzbuzování pokožky a upravuje se produkce mazu.
Pubertální pleť 490 Kč
Normální až zralá pleť 790 Kč

Doplňkové úkony:

Úprava obočí v rámci kosmet. ošetření 60 Kč / samostatně 80 Kč
Barva obočí v rámci kosmet.ošetření 80 Kč / samostatně 120 Kč
Protivrásková vitamínová ampule pro každou pleť 120 Kč
Aplikace kyseliny hyaluronové na plet´ 120 Kč
Kosmetická masáž obličeje a dekoltu speciál 390 Kč

www.mtowatches.com

pujcky na smenku kadan pujcky od soukromnika ceske budejovice hypotecni uver ze stavebniho sporeni online pujcky Fulnek nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcky bez registru online Kostelec nad Labem jak vydelat penize pres pc nebankovni pujcka na koupi nemovitosti pujcky vlachovo brezi pujcky novy Saldorf