Prodlužování a zhušťování vlasů

Prodlužování a zhušťování vlasů je v dnešní době zcela běžná záležitost.

sinn replica

Naše studio nabízí metodu PU Extension, TapeX – tzv. pásky, metodu klipu – sponeček, které si dokážete připnout sama a vytvořit si tak účes na každý den či příležitost a pro individuální klientelu můžeme zajistit i specialistu na metody keratin nebo mikroringy.

NEJŠETRNĚJŠÍ TRVALÉ PRODLOUŽENÍ VLASŮ NA TRHU:

METODA LEPÍCÍCH PÁSKŮ

TAPEX - PU Extension, Skin weft, Tape hair apod. To všechno jsou výrazy pod kterými najdete nejšetrnější metodu na trhu Hair Extensions. Genialita, jednoduchost, rychlost a největší efekt krásných hustých dlouhých vlasů!!! To dokáží jedině pásky!

Pokud o prodloužení přemýšlíte, máme pro Vás 10 dobrých důvodů proč metodu lepících pásků a proč jít k nám. Byli jsme jeden z prvních salonů, který začal touto metodou pracovat, tudíž máme velké zkušenosti, známe mnoho triku, aby Vaše nové vlasy byly dokonalé.

1. Nejrychlejší aplikace!
2. Vlasy nejsou tolik zatěžovány a přitom spoje perfektně drží.
3. Vlasy se nepramínkují a při odrůstání nevznikají dredy.
4. Kvalitní speciálně upravované vlasy s nejvyšší odolností.
5. Vlasy jsou husté, lesklé a hebké.
6. Neviditelné spoje - spoje konkurenčních metod jsou vidět, naše ne!
7. Možnost i mnohobarevné melírování.
8. Vlasy si můžete natáčet i žehlit.
9. Dlouhá životnost vlasů.
10. Vlasy se při doplnění nezkracují.

Tyto vlasy nosí Hollywoodské celebrity jako např. Paris Hilton, Tyra Banks, Janet Jackson, Beyoncé Knowles, Mariah Carey atd.

Ceny : Zahuštění od 6000 - 9000 Kč, prodloužení od 7000 Kč – 15000 Kč a případné efektní probarveni několik pramenu dle počtu pramenů už od 2500 Kč.

+ EXTRA NAVÍC – DÁREK – ke každému plnému novému setu od nás dostanete šampon na prodloužené vlasy ZDARMA. Zavolejte si na bezplatnou konzultaci do našeho studia. Těšíme se na Vás.

METODA KLIPŮ – SPONEK CLIP IN – CLIP HAIR

Je příležitostná, velmi jednoduchá metoda. Vlasy jsou připevněné na klipy - sponky, které se kliknutím připevní na Váš vlas. Set obsahuje množství na vytvoření objemného účesu za pár minut. Vlasy jsou lidské, můžete je upravovat jako své vlasy. Neprodáváme žádné napodobeniny a vlasy kupujeme pouze u ověřených obchodníku, nikoliv bezcenné z Číny.

Jednoduše si je sama nandáte a i sundáte /odepnete. Vše Vás samozřejmě u nás v GlamL studiu naučíme.

Chcete-li vidět jak prodloužení doma vypadá v praxi mrkněte na video:

 

 

Ceník: částka se liší délkou a výběrem zvolené kvality vlasů, cca zhruba od 2500 Kč, výběr z 50ti odstínů včetně melírů, kvalitní evropský, přírodní vlas, konzultace zdarma, vlasy sestříháme a upravíme dle přání,...

Ideální na léto!

Bazény, moře, hodně slunce jsou faktory, které doslova likvidují prodlužované vlasy. Metoda keratin se rozpadá, metoda micro rings občas koroduje, bondové spoje se drolí a uvnitř mohou rovněž lehce korodovat.

Chlor v bazénech dělá z vašich prodloužených vlasů slámu a zacuchaná hnízda. Z toho je vidno, že vlastně pro člověka, který chodí často plavat, neplave-li dokonce závodně, není jakékoli prodloužení vlasů vhodné. A proto můžete použít clipy – nandáte, sundáte dle potřeby.

www.mtowatches.com

pujcky na smenku kadan pujcky od soukromnika ceske budejovice hypotecni uver ze stavebniho sporeni online pujcky Fulnek nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcky bez registru online Kostelec nad Labem jak vydelat penize pres pc nebankovni pujcka na koupi nemovitosti pujcky vlachovo brezi pujcky novy Saldorf